fbpx
Sepet

Bronz Yayım Paketi

MST YAYINCILIK olarak, diğer yayınevlerinin aksine, popüler olmasa da eli kalem tutan ve edebi nitelik taşıyan eserlere imza atmış yeni yetenekleri geniş okur kitlelerine ulaştırmayı öncelikli hedef olarak belirledik.

Artık kitabınızı yayınlatmak için baskı ücreti ödemenize gerek yok. Dosyanızı bize ulaştırın; sadece editörlük, mizanpaj ve kapak tasarımı için ufak bir ücret ödeyerek kitabınızı yayın dünyasına kazandırın. Eseriniz gerçek kitapçılar ve online kitabevlerinde satışa çıksın, siz de satılan her kitabınız için telif ücreti alın. Üstelik tüm satışları günü gününe, online olarak takip edin!

Kitabınız çıkar çıkmaz MST YAYINCILIK .shop, www.trendyol.com www.n11.com  wwww.hepsiburada.com   sitelerinde satışa çıkıyor. Daha kapsamlı bir satış ağına ihtiyaç duymanız halinde 2000 TL’lik ek bir ücret veya 100 satışa gelmesi karşılığında (KSA) Kapsamlı Satış Ağı hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz. KSA ile kitabınız Türkiye’nin önemli bütün online kitabevlerinde satılmasının yanı sıra sipariş eden bütün kitabevlerine de gönderiliyor. yazar eserin tescil bedeli karşılamak ile yükümlüdür. Sadece 13,5 19,5 boyutu ve siyah beyaz baskı desteklemektedir. max sayfa adedi 150 dir. ek sayfa için yazar danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

  • Kaliteli matbaa hizmeti
  • Sosyal medya tanıtımı
  • Yazara %20 den başlayan telifler
  • online Yazar Danışma hattı.
  • Sosyal medya mecralarına yapılan gönderi ve video tasarımı.enzo grammar hamur 70 gr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir